Huzur'um...

5 Şubat 2011 Cumartesi

ßir bu kalmıştı ! :) PİERRE CARDİN

Evet arkadaşlar bir bu kalmıştı :))
Pierre Cardin'e üye oldum..
üyeliğim buqün aktifleştirildi
ürünleri bence çok kaliteli ve çok uyqun
ben oğlumun pusetini vs hep pierre cardin den almıştım
yani ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum
katalogu buradan inceleye bilirsiniz
ama ben size üye olmanızı tavsiye ederim
çünkü ürünlerden %50 oranında kar edebiliyoruz.
ßu ayın 7 sine kadar üyelik ve katalog ücretsiz!
herhanqi bir ücret ödemiyorsunuz yani
Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim ;)
ßir şey kaybetmezsiniz :)


İŞTE TÜM AÇIKLIĞI İLE PİERRE CARDİN ÜYELİĞİ VE KAZANÇ HESAPLAMASI

Hepimizin ihtiyacı olan başta Pierre Cardin bayan ince külotlu çorap ve taytları, Bunun yanında son derece kaliteli ve çok uygun fiyatlı şık gecelikler, babydoll’ler, pijamalar, sütyenler, külotlar, atletler ve korseler ile erkek ve çocuk iç giyim ürünleri katalogdan satarak para kazanmaya ne dersiniz?

Kime Satacağım?

Başta kendiniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz. Çünkü, iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Unutmayın, kendi ihtiyaçlarınızı çok ama çok ucuza giderebileceksiniz.

Kimler Satıcı Olabilir? Ne Kazanacağım?

Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes.

Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

Başarılı Olabilir miyim?

Bugüne kadar hiç böyle bir iş yapmamış olabilirsiniz. Bu işi yapmak için bilgisayar bilgisine, yabancı dile, satış tecrübesine vb. özelliklere sahip olmanız gerekmiyor. İhtiyacınız olan tüm destek ve eğitimleri Avrupa Networking size sağlayacaktır. Başaracaksınız ...

Kataloğu alıp satışa nasıl başlayabilirim?

Sattığım Ürünlerden Ne Kadar Kazanacağım?

%50 kar marjı veriyoruz. Evet fiyatlı katalogumuzda yer alan ürünleri katalog fiyatından sattığınızda size %50 kar kalıyor.

Örn. 150 TL’lik sipariş aldığınızda bu ürünleri bizden; 150 TL / 1,50 = 100 TL’den alacaksınız. KAZANCINIZ: 50 TL300 TL sipariş aldığınızda kazancınız tam 100 TL olacak.3.000 TL sipariş aldığınızda tam 1.000 TL kazanacaksınız.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

müşteri hizmetlerini arayarak
internet üzerinden size gelen kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaparak

mail yoluyla

sipariş verme alt limiti nedir? Kargo bedelini kim ödeyecek?

Sistemimizde alt sipariş limiti alış fiyatınız üzerinden 50 TL’dir. Kargo bedeli tamamen bize aittir. Sizden asla kargo bedeli talep edilmeyecektir. Türkiye’nin her yerine Kıbrıs ve köyler dahil olmak üzere ürünlerimizi gönderebiliyoruz.

Siparişim ne zaman bana ulaşacak?

Sipariş kaydınız alındıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Aldığım ürünlerin ödemesini nasıl yapacağım?

Siparişiniz size kargo ile teslim edildiğinde gelen kargo görevlisine ödemeyi yapacaksınız. Sizden kaparo, depozito, üyelik bedeli vs. isimler altında asla ücret talep etmiyoruz. Ürünü teslim alıp, ödemeyi kargo görevlisine nakit yapabileceksiniz. Ayrıca web sitemizden kredi kartınızla tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

PTT Posta Çeki Hesabı: 6165085Akbank Hesap No: IBAN :TR41 0004 6000 1688 8000 0639 80

Aldığım ürünleri iade etmek istediğimde ne olacak?

İade etmek istediğiniz ürünler için;

İade işlemlerinizi her ayın 1 ve 10. Günleri arasında yapmaktayız. Bu tarihler arasında öncelikle firmamızı arayıp İADE TAKİP NUMARASI almanız gerekmektedir. İade takip numarası olmayan gönderileriniz için herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Takip numarası alınan iadelerinizi kargo bedeli sizlere ait olmak üzere belirtilen tarih aralığında firmamıza ulaştırabilirsiniz.

iade ürünleriniz bize ulaştığında, ürünün fiyatı kadar olan tutarı cari hesabınıza alacak olarak işliyoruz. İşlendikten sonra verdiğiniz ilk siparişte, sipariş tutarınızdan düşüyoruz.

Kendi Satış Ekibimi Nasıl Kurabilirim?

Ürünlerimizi sadece kendiniz satmakla kalmayıp, çevrenizdeki insanları da alt üyeniz yaparak kendinize alt ekip oluşturuyorsunuz. 3 Nesil alt üye oluşturarak onların satışlarından prim almaya hak kazanabileceksiniz.

Web sitemizde yer alan alt üye kayıt formuna üyenize ait kişisel bilgileri girdiğinizde ya da çağrı merkezimizi aradığınızda sistem otomatik olarak yeni üyeyi sizin altınıza kaydedecektir. Bu üyeler sizin 1.Nesil üyeniz olarak adlandırılacaktır.

Üyelerimin satışından kazancım ne olacak?

1.Nesil üyelerinizin yapmış olduğu satışların %5’ini size prim olarak veriyoruz.

Örn. Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri bizden 100 TL’lik ürün aldı. 100 TL X 10 üye = 1.000 TL – Kazancınız %5 = 50 TL


Üyelerinizin üyeleri satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız.


Bu üyeler sizin 2.Nesil üyeleriniz olarak adlandırılacaktır. Örn. 1.nesil üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun. Toplamda 100 ad. 2.nesil alt üyeniz bulunacak. Bu ikinci nesil üyelerin her biri 100 TL’lik ürün aldığında toplam 10.000 TL olacak.

Sizin kazancınız %4 yani 400 TL.


2.Nesil üyelerinizin alt üyelerinin satışından %2 prim kazanacaksınız.


Bir önceki örnekte 100 ad. 2.nesil üyenizin olduğu örneği vermiştik. Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun. Böylece 100 x 10 = 1.000 3. Nesil üyeniz olacak.


Bu 1.000 üyenin her birinin 100 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 100 TL = 100.000 TL%2 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız %2 = 2.000 TL olacak. Oluşan primleri ne zaman ve nasıl alacağım?


Hak ettiğiniz primlerinizin toplamı 50 TL’yi aştığında her ayın 1 – 10’u arasında kendi adınıza kayıtlı olan banka hesap numarasını adresine göndermeniz halinde,ilgili ayın 10.günü hesabınıza yatırmaktayız.


Prim ve Ödeme Sistemi Nasıl İşliyor?

İlgili ay içerisinde hak ettiğiniz primlerin toplamı 50 TL’yi geçiyorsa ve o ay içerisinde en az 50 TL’lik ürün alımı yaptıysanız almayı hak ettiğiniz prim, sonraki ayın 10. gününe kadar banka hesabınıza nakit olarak yatırılacaktır.


ilgili ay içerisinde primlerinizin toplamı 50 TL’yi geçmiyorsa oluşan prim tutarı cari hesabınıza alacak olarak kaydolunur. Bu rakam ilk siparişinize yansıtılır ve prim tutarı kadar olan rakamı ödemezsiniz.


Örn. Eylül ayı prim alacağınız 35 TL olarak gerçekleşti. 50 TL yi geçmediğinden dolayı primi nakit olarak alamazsınız. Bu rakam cari hesabınıza “Evrak” açıklaması ile alacak olarak kaydolunur. Bu bilgiyi temsilci ekranınızdan “Cari Hareket Raporunda” görebilirsiniz.


75 TL sipariş verdiğinizde 35 TL prim alacağınız olduğundan sistem otomatik olarak prim alacağınızı düşer ve 75 TL fatura keser ama 40 TL tahsilat yapar. Yani siz 35 TL eksik ödeyerek siparişinizin tamamına sahip olursunuz.


Prim alacaklarınız her ay ayrı ayrı değerlendirilir. Prim alacakları biriktirilerek toplu olarak Nakit şekilde alınamaz. Nakit prim alacağı sonraki aylara ancak ürün alımı karşılığı devreder.


Örn: Eylül ayında 40 TL, Ekim ayında 45 TL, Kasım ayında 60 TL prim almaya hak kazandınız.Benim primlerim birikti toplamda 145 TL oldu. Hepsini nakit almak istiyorum dediğinizde sistem bunu gerçekleştiremeyecektir. Aralık ayının 10’una kadar yalnızca Kasım ayı prim alacağınız olan 60 TL banka hesabınıza nakit olarak yatırılır. Diğer aylardaki primleriniz karşılığında yalnızca ürün alımı yapabilirsiniz.

prim alacağım oluştu ama ilgili ay içerisinde sipariş vermedim. Primim silinir mi?Prim alacaklarınız ürün alımı karşılığında olacak şekilde sonraki aylara aktarılır. Prim alacaklarınız şu anki prosedürlerimiz gereği silinmez. Yalnızca nakit olarak alamazsınız.

Prim almaya hak kazanabilmek için her ay en az 50 TL’lik ürün almanız gerekmektedir..

ÜYELİK İÇİN : bubenim-dunyam@hotmail.com
adresine
ad:
soyad:
adres:
cep tel no:
tc kimlik no:

yollamanız yeterlidir.

2 yorum:

rengarenkli dedi ki...

merhaba sevinç
bu tarz işlerden gerçekten kazanç elde edebiliyor musun çok merak ediyorum.aslında ben de bunlardan birine dahil olmak isterim ama hiç bilgim yok. hangisi daha avantajlı sence?

M.Yasir'in Annesi dedi ki...

AVON çok avantajlı canım ürünlerden % 30 prim kazanıyorsun
PİERRE CARDİN de çok güzel ürünlerden % 50 civarında prim alıyorsun iki grup da kaliteli
oriflame de üye olmuştum ama hiç beğenmedim
hem çok pahalı hemde artı özelliği yok
jetnetworking de güzel...

Related Posts with Thumbnails